Entem Hand Clean

Esbant Ambalaj, sektöründe yılların verdiği deneyime dayanarak, müşterilerine sadece en kaliteli ürünleri sunmayı taahhüt eder.

Entem Hand Clean, alkol bazlı el hijyen ürünü ile hızlı ara hijyen gerektiren durumlarda durulama gerektirmeden ellerin hijyenini sağlar.

Dezefentektan ürünlerini en doğru şekilde karşılamak için online ürün listemize göz atın ve bulundurduğumuz markaları inceleyin. Hangi seçeneği satın alacağınızdan emin olamazsanız, bizimle iletişime geçin. Uzmanlarımızdan biri size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Start El Temizleme Solüsyonu

El temizliği ve hijyeni konusunda ehemmiyet gösteren herkesin tercih edeceği bir ürün olan Start El Temizleme Solüsyonunu her ortamda, her  zaman kullanabilirsiniz.

Esbant Ambalaj, 2014 yılından bu yana müşterilerine olan bağlılığını sıra dışı müşteri hizmetleri ve üstün ürün kalitesi sağlayarak göstermektedir. Aradığınızı geniş ürün seçeneklerimiz arasında bulacağınızdan eminiz.

Start Temizleme Solüsyonu

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı yerli temizleme solüsyonları ile evinizin, aracınızın, ofisinizin, kafe veya restaurant gibi ortamların havasını temizleyebilir ve virüslerden uzak kalabilirsiniz. 

Daha detaylı bilgi ve siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram
  • Flickr Clean

© 2020 By Vidyo'cu